O NAS

MEDICAL PARK

UZDROWISKO KONSTANCIN-JEZIORNA

MEDICAL PARK Sp. z o.o. jest Grupą handlową firm wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń medycznych. Działamy niezależnie i nie jesteśmy powiązani z żadnym z producentów. Prowadzimy sprzedaż i dystrybucje produktów w Polsce, oraz eksportujemy produkty do różnych krajów.

Nasza Wizja

Grupa Medical Park to przede wszystkim zespół stworzony i zarządzany przez założyciela spółki, posiadającego ponad dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe na polskim i skandynawskim rynku medycznym i opieki zdrowotnej. Doświadczenie, kompetencje, znajomość branży i zaangażowanie zespołu decydują o rozwoju i sukcesie firmy.

Nasza Misja

Prowadzimy działania monitorujące polski rynek medyczny i sektor opieki zdrowotnej. Przeprowadzamy analizę potrzeb i wielkości popytu rynku w zakresie rodzajów i jakości produktów oraz usług. Tworzymy plany organizacyjne i budujemy strategie marketingowe. Rekrutujemy i organizujemy zespoły projektowe. Tworzymy organizacje dystrybucji i sprzedaży.

Projektujemy
Wspieramy
Finansujemy
Realizujemy
 Twój Biznes

Wszystkich z Państwa do których kierujemy niniejszą ofertę zapraszamy do współpracy. Współpracy, która w swoich założeniach ma przynieść obopólne korzyści.

Magister prawa Beata Sych- Mikołajczyk

Prezes Zarządu Beata Sych-Mikołajczyk
PARTNERSKIE RELACJE HANDLOWE

Medical Park Sp. z o.o. preferuje budowę długotrwałych partnerskich relacji handlowych w zakresie wdrażania, marketingu i dystrybucji aparatury  i wyspecjalizowanych urządzeń i produktów medycznych w obiektach na ternie Polski oraz w krajach środkowej i wschodniej Europy. Dysponujemy organizacją zrzeszającą partnerów reprezentujących sektor prawny, finansowy, handlowy i medyczny.

INNOWACYJNE DZIAŁANIA

Podejmujemy niestandardowe  a wręcz  innowacyjne działania w zakresie marketingu i dystrybucji oferowanych produktów na polskim rynku. Tworzymy dedykowane zespoły handlowe dla ofert handlowych poszczególnych Producentów z którymi współpracujemy.